Главная  /  Доставка

Доставка

Загальні положення

  Ви завжди можете дізнатися на якому етапі виконання знаходиться ваше замовлення в своєму особистому кабінеті. Крім цього, при кожній зміні стану вашого замовлення: (отримання оплати, відправка замовлення, доставка та ін.), ми надсилаємо Вам повідомлення на ваш E-mail.

  Обробка замовлень відбувається з понеділка по п'ятницю з 10-00 до 18-00. Увага!
  Терміни доставки на сайті представлені в ознайомлювальних цілях і несуть орієнтовний характер. Терміни доставки визначені з розрахунку, що замовлення оброблене в поточний момент часу. Реальні строки доставки розраховуються в момент обробки замовлення і повідомляється менеджером.

  Замовлення, отримані в суботу та неділю, а також в офіційні святкові дні, обробляються і передаються в кур'єрську доставку в перший робочий день.

  Після отримання замовлення, менеджер обов'язково робить дзвінок-узгодження та  підтвердження замовлення. Якщо клієнт не доступний, або неправильно вказав номер  телефону, на наступний робочий день запит-підтвердження буде висланий на E-mail, вказаний в замовленні. При відсутності зворотного зв'язку протягом 3 робочих днів, замовлення анулюється

  Попереднє замовлення(Передзамовлення)
  Товари, які тільки плануються до відвантаження з фабрики або знаходяться в дорозі, відображаються на сайті як позиції за попереднім замовленням. Ви можете також оформити замовлення і за фактом надходження товару (фактичне надходження може відрізнятися від попередньої дати, зазначеної на сайті) він буде оформлений на доставку.
  Дати поставок товару за попереднім замовленням відображаються на сайті, але можуть змінюватися магазином без повідомлення покупця.
  Якщо товари за попереднім замовленням не сплачені, то ціни в замовленні перераховуються на дату відвантаження. Виняток - оплачений заздалегідь товар.
  Якщо товари за попереднім замовленням оплачені - ціни залишаються без зміни.
Доставка замовлень 

Доставка в України, безкоштовно до відділення Новой Пошти при замовленні від 500 грн.
Доставку по Україні ми здійснюємо за допомогою кур'єрської служби "Нова Пошта".
Доставка замовлень до 500 грн оплачується покупцем згідно тарифу транспортної компанії.Зарегистрируйтесь на сайте, подпишитесь на рассылку и получите: +5% дополнительно на всю сумму первого заказа.
Скидка действует до 30.11.2018 13:24:00.

Регистрация

Вам доступна скидка +5% дополнительно на всю сумму первого заказа.
Зарегистрируйтесь с опцией рассылки промо писем и воспользуйтесь скидкой.

Ваши данные:


Защита от автоматической регистрации